Domy z plyty osb – nowosć na rynku budowlanym

dietta Zdrowie

Polacy coraz częściej decydują się na budowę domów z materiałów przyjaznych środowisku. Rosnąca świadomość ekologiczna naszych rodaków sprawia, iż wrosło zapotrzebowanie na produkty pochodzenia naturalnego, do których należy drewno, a także materiały powstające w wyniku jego obróbki. Jednym z takich materiałów są płyty osb, które często wykorzystywane są podczas produkcji domów całorocznych z płyty osb, których cena waha sie od kilku do kilkudziesieciu tysiecy złotych.

Domy z płyty osb całoroczne – cena drewnianych konstrukcji wyprodukowanych przez firmę Eko Architektura

Drewniane domy to produkt wyróżniający się na rynku. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, a także niską ceną, dzięki czemu osoby decydujące się na zakup domu z płyty, nie są narażone na konieczność zaciągnięcia w banku wysokiego kredytu. Jest to szczególnie ważne w czasie spowolnienia gospodarczego. Płyty osb powstają na skutek przetwarzania drewna. W przypadku wypełnienia ścian, do budowy wykorzystuje się płyty wielowarstwowe, które wykazują dużą odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Eko Architektura specjalizuje się w budowie całorocznych domów z płyty osb, których cena dostosowana jest do kieszeni Polaków.

Zalety materiałów pochodzenia naturalnego. Drewno i płyty osb, jako nadzieja na przyszłość

Prozdrowotne właściwości drewna znane są od wielu lat. Nie jest tajemnicą, iż wykazują właściwości higroskopijne, a także elektrostatyczne. Higroskopijność oznacza, iż drewno pochłania nadmiar wilgoci z otoczenia, a także oddaje ją, gdy powietrze jest zbyt suche. Elektrostatyczność zaś uniemożliwia cząsteczkom kurzu swobodne unoszenie się w powietrzu. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku osób, które na co dzień zmagają się z alergią. Ponadto w każdym włóknie zamknięte są drogocenne olejki eteryczne, które nie tylko wspaniale pachną, ale także pomagają udrażniać drogi oddechowe. Właściwości te pomogą osobom, które cierpią na dokuczliwy i przewlekły ból zatok. Dodatkowo drewno utrzymuje we wnętrzu stałą temperaturę. Odpowiednio zabezpieczone z pewnością przyczyni się do obniżenia rachunków za energię.

Całoroczne domy z płyty osb – cena i czas realizacji indywidualnego zamówienia

Wbrew pozorom czas potrzebny na realizację projektu drewnianej konstrukcji jest krótki. W przypadku standardowych konstrukcji, których projekt znajduje się w naszej bazie nie przekracza kilku tygodni. zmienia się to w przypadku indywidualnych projektów, które należy stworzyć od podstaw. W takim przypadku czas realizacji zostaje odpowiednio wydłużony. Wpływa na to konieczność wykonania dokładnych pomiarów, które zapewnią przyszłym mieszkańcom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo.

Eko Architektura bez wątpienia jest liderem na rynku budowlanym. Specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej klasy drewnianych konstrukcji mieszkalnych. Każdy budynek zostaje objęty dogodna dla klienta gwarancją. Co więcej, posiada szczegółową instrukcję montażu, dzięki której złożenie wszystkich elementów przypomina klocki lego. Wszystkie elementy dostarczane przez firmę zawsze są dokładnie przycięte, dzięki czemu klienci nie musza się martwić o brak możliwości dopasowania poszczególnych elementów. Eko Architektura od 10 lat wspomaga ochronę środowiska poprzez tworzenie budynków wyłącznie z naturalnych materiałów. Dobrze zaimpregnowane drewno bez trudu posłuży swoim właścicielom przez wiele dekad. Tylko tutaj zestaw Premium jest standardem. Okna a także drzwi znajdują się w każdym gotowym zestawie. Szczelne elementy zapewnią ciepło, a także wykluczą występowanie niebezpiecznych dla zdrowia przeciągów. W przypadku domów całorocznych ściany, a także podłogi zostały dodatkowo wyposażone w dodatkową warstwę izolacyjną. Ciekawostką jest, iż oprócz domów Eko Architektura produkuje również:

  • Domki ogrodowe i altany,
  • Domy letniskowe i sauny,
  • Garaże i drewniane wiaty,
  • Domy całoroczne z izolacją,
  • Akcesoria drewniane,

Każdy, kto zdecyduje się zainwestować w jeden z drewnianych domów, może liczyć na profesjonalną obsługę, a także kontakt ze specjalistami czuwającymi nad każdym etapem prac budowlanych.

 

You May Also Like..

Zyskaj piękna figurę bez ogromnych wyrzeczeń! Jak działa zdrowa żywność, dużo ruchu i Medistenol?

Każdy z nas chciałby mieć piękną i wysportowaną figurę, wiele osób szczególnie dba o siebie i dzięki pewnym zachowaniom cieszy […]

Medistenol – najlepszy sposób na zdrowe stawy

Na ból stawów cierpi coraz to więcej osób, nieleczone schorzenie powoli prowadzi do niepełnosprawności i znacząco zwiększa ryzyko przedwczesnej śmierci. Ból […]

Popularne diety odchudzające – czy dają efekty?

Najczęściej popełnianym błędem w odchudzaniu jest to, że nie podchodzimy do tego w sposób racjonalny. Zamiast przygotować się na dłuższą […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *