Pokazy firmy Clavam Sp. z o.o. – gwarancja sprawdzonych produktów

dietta Zdrowie

W dzisiejszej rzeczywistości, kiedy rynek jest przepełniony produktami różnych marek – często nie mamy ochoty na kilkugodzinne zastanawianie się w sklepie, na który produkt się zdecydować. Szczególnie jest tak z produktami użytku domowego, których nie musimy przymierzać jak ubrania czy spróbować smaku, jak w przypadku niektórych artykułów spożywczych.  Warto tez dodać, że czasami nie mamy możliwości wyjścia z domu i poświęcania czasu i energii na wybranie odpowiedniego odkurzacza czy materaca. Zazwyczaj zależy nam po prostu na tym, aby sprzęt użytku domowego był sprawdzony i praktyczny. Dlatego często wolelibyśmy, gdyby to bezpośrednio w naszym domu zaoferowano nam sprawdzony produkt. Naprzeciw takim potrzebom i oczekiwaniom wychodzi Spółka Clavam Sp. z o.o. Czym się zajmuje ta firma? Dlaczego wyróżnia się na tle innych przedsiębiorstw? Jakie ma opinie Clavam Sp. z o.o.? Aby znaleźć odpowiedzi na te pytania, przeprowadziliśmy wywiad z Panem Cezarym Kozłowskim, przedstawicielem firmy Clavam Sp. z o.o.

Czym się zajmuje firma Clavam?

Poprosiliśmy Pana Cezarego Kozłowskiego, aby wyjaśnił nam czym się zajmuje firma Clavam. Oto odpowiedź przedstawiciela Clavam Sp. z o.o.:

Spółka Clavam jest marką pośredniczącą. Oznacza to, że nie zajmujemy się produkcją proponowanych przez nas produktów. Zajmujemy się jedynie sprzedażą tych artykułów. Opinie na temat takiej działalności są różne. Jednak mogę zapewnić, że producenci sprzedawanych przez nas produktów, tj. Casada, Venice, Clean King czy Mediair ściśle z nami współpracują. Dzięki temu, że nasze pokazy obejmują duży zasięg, producenci tych produktów pozwalają nam na korzystne obniżki cen. 

Clavam Sp. z o. o. – oferta

Po tym, jak Pan Cezary przedstawił nam, czym się zajmuje spółka Clavam zaproponowaliśmy, aby przedstawił nam ofertę Clavam Sp. z o. o. W tym momencie Pan Cezary wymienił cztery produkty, na których obecnie bazuje działalność przedsiębiorstwa, bowiem cieszą się one dużą popularnością. Są to:

Pan Kozłowski zaznaczył również: Opinia na temat każdego z tych czterech produktów jest w pełni zadowalająca. Nie można także ukrywać tego, że dla klienta bardzo ważna jest cena produktu. Oferowane przez nas produkty (mata Bodyshape firmy Casada, garnki Venice, odkurzacz Clean King, materac Mediair 3d) mają przystępne ceny i klienci są przez to zadowoleni. 

Poprosiliśmy o to, aby Pan Kozłowski powiedział coś więcej na temat każdego z oferowanych produktów.

Mata Bodyshape firmy Casada

Pan Cezary wyjaśnia, czym właściwie jest mata Bodyshape firmy Cascada: Jest to mata wibracyjna. Jej zadaniem jest delikatny masaż na wybranej partii ciała. Zaletą maty jest to, że jest ona podzielona na pięć sfer wibracji i ma funkcję ogrzewania. Opinie na temat tej maty są bardzo dobre. Użytkownicy często podkreślają praktyczność i wygodę maty. Bowiem mata jest także wyposażona w inteligentne programy, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie – czy to masaż leczniczy czy relaksacyjny. Oprócz tego, praca maty Bodyshape firmy Cascada może być sterowana za pomocą pilota, co zapewnia dużą wygodę.

Garnki Venice

Pan Kozłowski opisał, czym wyróżniają się garnki Venice: Te garnki zostały stworzone przede wszystkim z myślą o dbałości o zdrowie i funkcjonalności. Warto wspomnieć, że wśród oferty naczyń Venice znajdują się także patelnie, które nie wymagają używania oleju do smażenia potrawy. Zaś zestaw garnków został tak zaprojektowany, że można je złożyć w wieżę i przyrządzać zdrowe posiłki na parze. Cena takiego zestawu zdecydowanie zachęca to zakupu. Dlatego klienci wydają pozytywne opinie na temat tych naczyń i cenią sobie ich funkcjonalność.

Odkurzacz Clean King

Zapytaliśmy Pana Cezarego, dlaczego warto wybrać odkurzacz Clean King? Oto odpowiedź: Odkurzacz Clean King jest wielofunkcyjnym urządzeniem. Jest on przeznaczony to sprzątania różnych powierzchni. Pozwala na czyszczenie podłóg drewnianych, parkietów, paneli czy linoleum. Oprócz tego odkurzacz Clean King pomoże nam w praniu dywanów, tapicerek i wykładzin. 

Materac Mediair 3d

Zadaliśmy także pytanie, dla kogo będzie odpowiedni materac Mediair 3d? Odpowiedź Pana Cezarego: Materac Mediair 3d może być odpowiedni właściwie dla każdego. Ponieważ spełnia on dwie funkcje: leczniczą, ale i zapobiegającą. Jest to materac dwustronny, który pozwala na rehabilitację i skuteczną walkę z odleżynami. Cena tego materaca jest adekwatna to szeregu korzyści, jakie przynosi. Poza tym, opinie na temat tego materaca są zadowalające.

Spółka Clavam opinie

Odnosząc się właśnie do opinii, poprosiliśmy Pana Cezarego Kozłowskiego, aby powiedział nam jakie ma opinie Clavam Sp. z o. o. Usłyszeliśmy następującą treść: Bardzo nam przykro, ale istnieje dość powszechna negatywna opinia na temat firm wykorzystujących pokazy czy prezentacje do sprzedaży. Jakie najczęściej słyszymy argumenty?

  • produkty są wątpliwej jakości
  • produkt nie są oryginalne
  • produkty mają zawyżone ceny.

Niestety, takie opinie można też znaleźć na temat naszej firmy. Tutaj jednak trzeba podkreślić, że niektóre rzekome przedsiębiorstwa wykorzystują dobre imię naszej firmy i podszywają się pod Clavam Sp. z o.o. Takie firmy działają wpół legalnie, często organizują też wpół legalne pokazy. Oczywiście wiele firm styka się z problemem, że ktoś szarga imię danej marki. Dlaczego tak się dzieje i dlaczego również nasza firma spotkała się z takimi trudnościami? To świadczy tylko o jednym: nasza firma jest bardzo dobra. Dlatego konkurencja chce naruszyć naszą dobrą renomę i zepsuć nam pozytywne opinie, aby ubyło nam klientów.

Czy firma Clavam ma zatem pozytywne opinie? Odpowiedź Pana Cezarego: Oczywiście. Posiadamy całe grono zadowolonych klientów, ponieważ bardzo dbamy o ich potrzeby. Nasi klienci cenią sobie naszą terminowość i dotrzymywanie słowa. Również w możliwie jak najszybszy sposób rozpatrujemy ewentualne reklamacje. 

Jak odróżnić podszywających się pod Clavam Sp. z o.o.?

Wobec trudności związanymi z podszywaniem się pod firmę Clavam Sp. z o.o. zapytaliśmy Pana Cezarego, w jaki sposób odróżniać takie osoby od prawdziwych przedstawicieli spółki Clavam? Odpowiedź była następująca:  Osoby podszywające się pod Clavam Sp. z o.o. zachowują się najczęściej w sposób nieprofesjonalny. Ich działania często znajdują się na pograniczu prawa. Te osoby sprzedają podrobione produkty, podobne do naszych. Jednak cena tych produktów jest niewiarygodnie niska. Zaś same produkty są bardzo kiepskiej jakości. Stąd przekonanie, że to nasza firma sprzedaje nie za dobre artykuły. 

Clavam Sp. z o.o. – podsumowanie

Na zakończenie naszej rozmowy zapytaliśmy Pana Cezarego Kozłowskiego, przedstawiciela spółki Clavam Sp. z o.o czy zechciałby jeszcze coś dodać.

Na koniec chciałbym tylko powtórzyć, że spółka Clavam to sprawdzona marka. Nasze produkty są wysokiej jakości i cieszą się dużym zainteresowaniem. Opinie na temat tych artykułów są pochlebne. Staramy się również o to, aby cena była przystępna dla klienta. Apeluję również o ostrożność w odniesieniu do osób, podszywających się pod naszą firmę. Nasza marka to profesjonaliści, których od razu można rozpoznać. 

You May Also Like..

Zyskaj piękna figurę bez ogromnych wyrzeczeń! Jak działa zdrowa żywność, dużo ruchu i Medistenol?

Każdy z nas chciałby mieć piękną i wysportowaną figurę, wiele osób szczególnie dba o siebie i dzięki pewnym zachowaniom cieszy […]

Medistenol – najlepszy sposób na zdrowe stawy

Na ból stawów cierpi coraz to więcej osób, nieleczone schorzenie powoli prowadzi do niepełnosprawności i znacząco zwiększa ryzyko przedwczesnej śmierci. Ból […]

Popularne diety odchudzające – czy dają efekty?

Najczęściej popełnianym błędem w odchudzaniu jest to, że nie podchodzimy do tego w sposób racjonalny. Zamiast przygotować się na dłuższą […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *