Jakie napoje warto pić przed snem żeby schudnąć?

dietta Diety i dietki

Jaka jest podstawowa zasada, którą należy przestrzegać w przypadku utraty wagi? Rozpuść usta po zachodzie słońca, nawet jeśli pójdziesz spać, więc poranny nasenny do odchudzania to idealna odpowiedź! Nie chodzisz spać głodny i to stymuluje twój metabolizm na tyle, aby przekształcić twoje ciało w maszynę do spalania tłuszczu! Czego nie można wtedy polubić? Nic, wszystko jest tak dobre, jak się wydaje, nie ma żadnych warunków. Przeanalizujmy niektóre napoje i dodajmy je do naszej listy „do wypicia” w nocy.
1. Mleko kokosowe

mleko kokosowe

Masz przycisk drzemki, ale nie możesz spać? Pamiętasz czasy, kiedy byłeś dzieckiem, kiedy twoja mama dała ci szklankę ciepłego mleka, które uśpiło cię jak dziecko? Wygląda na to, że twoja mama miała rację, jak zawsze. Wzbogacone w wapń i tryptofan mleko pomaga ci spać spokojnie. Wapń w mleku wysyła czujniki do mózgu, aby użyć aminokwasowego tryptofanu do wytworzenia melatoniny, która jest świetnym sposobem na powrót do snu. Gdy przejdziesz do około ośmiu godzin snu, zauważysz, że twoje pragnienia już prawie zniknęły.
2. Herbata rumiankowa

Gorący kubek tej mocnej herbaty jest wszystkim, czego potrzeba, aby delikatnie przetransportować was do la la land. Zwiększa poziom glicyny, który jest neuroprzekaźnikiem, który uspokaja nerwy, a także działa łagodnie na uspokojenie. Innym sposobem, w jaki pomaga, jest zwiększenie temperatury ciała, dzięki czemu twój system natychmiast się ochłodzi, co pozwala Ci zasnąć. To nie wszystko, rumianek ma również poprawić kontrolę glukozy i umożliwia utratę wagi. Pamiętaj tylko, że każda herbata, którą spożywasz przed snem, nie zawiera kofeiny, dzięki czemu nie zakłóca Twojego snu.
3. Wstrząsanie protein sojowych

Soja, w postaci mleka lub proszku białkowego, jest wypełniona tryptofanem indukującym sen. Co sprawia, że ​​ten aminokwas jest tak ważny? Może poprawić jakość snu i działać jako prekursor melatoniny. Tryptofan nie tylko pomaga spać, ale także obniża poziom kortyzolu, który może zwalczać tkankę tłuszczową z brzucha.
4. Herbata mrożona

herbata z mniszka lekarskiego

Czy tracisz wagę podczas snu? Tak, możesz, szczególnie gdy pijesz herbatę z mniszka lekarskiego! To cudowny napój, o którym wielu ludzi nie wie. Dmuchawiec ma imponujące właściwości lecznicze, które sprawiają, że czujesz się mniej rozdęty i tak lekki i świeży. Możesz kupić herbatę mniszka lekarskiego z rynku. Nie martw się, dzięki temu ta herbata jest bardzo łatwa. Po prostu dodaj ciepłą wodę i pozwól mu się gotować. Popijaj je między posiłkami lub tuż przed uderzeniem w prześcieradła.
5. Kefir

Ten bogaty w probiotyki napój z fermentowanego mleka utrwala mikrobiom jelitowy i zwiększa poziom zdrowych bakterii, wspomagając w ten sposób prawidłowe trawienie. Prawidłowe trawienie pomoże we właściwej przyswajalności witamin i minerałów. Pomaga również w poprawie snu i zwiększa wydajność ćwiczeń.
6. Sok winogronowy

Sok winogronowy na liście napojów do spania w czasie snu? Wydaje się nieprawdopodobne, prawda? Hej, ale to pomaga ci zdobyć dodatkowe Zz i wiesz, co się dzieje, kiedy ty nie osiągasz odpowiedniej jakości snu, to pomaga ci pozbyć się tych dodatkowych kilogramów, to szybko!

Wiesz, co naukowcy mówią o mężczyznach i kobietach, którzy śpią dobrze? Ich waga jest w większości przypadków w normalnym zakresie! Okay, tutaj jest haczyk, nie żłop sobie tylko soku z winogron. Polecamy mały kieliszek 100% soku z winogron. Mówi się, że wydzielanie insuliny w nocy, które jest wynikiem konsumpcji prostych węglowodanów, może sprawdzić rytm dobowy organizmu.

sok winogronowy

Nie należy zapominać, że biały tłuszcz przekształca się w brązowy tłuszcz dzięki zawartości resweratolu w winogronach. Podsumowując, popijając sok z winogron, możesz przejść do trybu spalania tłuszczu, więc podczas snu spalasz tłuszcz jak szalony! Brzmi nieźle, szczególnie, gdy robię to bez ruszania się tyłem!
7. Wapno i imbirowy napój

Czy znasz już swój idealny napój na noc? Nie? A może spróbujesz kombinacji limonki i imbiru? Właściwości lecznicze limonki i imbiru są po prostu za dużo! Ale, po prostu masz to w jedną stronę, a co powiesz na połączenie tych niesamowicie odżywczych i pikantnych składników? Miej to w nocy, a od razu poczujesz się odświeżony. Nawet jeśli poczujesz zgagę w środku nocy i rzucisz się i zamienisz w łóżku niezdolne do spania, to powinno Cię uśpić w migdałku! To jest napój na jedną noc, aby przyspieszyć proces odchudzania.

You May Also Like..

Jak obliczyć zawartość tłuszczu w organizmie?

O czym świadczy zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie? Określenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie jest podstawą do oceny stanu […]

Zmień swoje niewłaściwe nawyki żywnościowe – wybierz garnek do gotowania na parze

Od dawna marzysz, aby skutecznie schudnąć? Ćwiczysz, chodzisz na siłownie i nie widzisz efektów? Za pomocą garnków do gotowania na […]

Co warto wiedzieć o nawłoci?

Nawłoć jest to gatunek rośliny wieloletniej. Występuje ona w Europie oraz w Azji. Nawłoć ta jest byliną. Jej pędy są […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *